سیاست حفظ حریم شخصی

"حقیقت محض" به حفاظت از اطلاعات شخصی شما در هر زمینه ای که با ما ارتباط برقرار کنید متعهد و شفاف است.

متعهد هستیم مطابق با مسئولیتمان از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم. بر طبق قانون کاربری می بایستی اطلاعات مرتبط با سیاست حفظ حریم شخصی را در اختیار شما قرار دهیم.این اطلاعات شامل:

• مقررات حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا (GDPR) 2016/679 و قانون حفاظت از داده ها DPA) of 2018.

پردازش اطلاعات شخصی شما توسط "حقیقت محض" انجام می شود. حقیقت محض، برنامه‌ای از سازمان خصوصی (وان هوپ) For You Marketing, LLC است و برای به اشتراک گذاشتن امید با جوانان در سراسر جهان طراحی شده است.

وقتی از اصطلاحات «ما» ، «به ما» یا «برای ما» استفاده می‌کنیم، به «حقیقت محض» اشاره می‌کنیم.

سازمان (For You Marketing, LLC) در آدرس زیر ثبت شده است. 600 SW 3rd Street Pompano Beach, FL 33060

این بیانیۀ حفظ حریم خصوصی دربارۀ نحوهٔ جمع آوری به کارگیری و حفاظت از اطلاعات شخصیتان توضیح میدهد. چنانچه دربارۀ اطلاعیه مربوط با سیاست حفظ حریم شخصی سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید:

Email: [email protected]

اطلاعات شخصی چیست؟

در این بیانیه مرتبط با حفظ حریم شخصی، اطلاعات شخصی به مجموعه اطلاعات فردی شما نظیر: آدرس، شمارهٔ تلفن، آدرس ایمیل و ترجیحات شخصی، علایق (مشمول دیدگاه‌های دینی) و سایر اطلاعاتی که ممکن است با ما در میان بگذارید اشاره دارد.

چه اطلاعات شخصی را جمع آوری می‌کنیم؟

سازمان ما داده های زیر را جمع آوری می کند:

اطلاعات شخصی شما را جمع آوری و ذخیره کنیم...

شما میتوانید بدون اینکه اطلاعات شخصیتان نظیر آدرس ایمیل خود را در اختیارمان بگذارید، از وبسایت ما بازدید کنید.

از این اطلاعات برای زیر نظر گرفتن عمل کرد وبسایتمان مانند ( تعداد بازدید، میانگین زمان حضور کاربران در وبسایت، تعداد بازدید از صفحه‌ها و غیره ) و همچنین در راستای بهبود بخشیدن و به روز رسانی وبسایتمان استفاده می‌کنیم.

هنگامی که شما از طریق سایت یا سایر سایت‌های مرتبط با ما ارتباط برقرار میکنید، ممکن است اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل یا هر چیز دیگری را که در پیامی برای ما افشا می‌کنید جمع‌آوری و ذخیره کنیم. به عنوان مثال، مواقعی که...

...از هر یک از فرم‌های ارتباطی که در وبسایتمان در اختیارتان قرار داده شده برای ارتباط با ما استفاده می‌کنید.

...در یکی از خدمات ایمیل ما ثبت نام می‌کنید

… نظرات خود را ارائه می‌دهيد.

...شکایتی ارائه می‌کنید.

...با یکی از نمایندگان "حقیقت محض" مکاتبه می‌کنید.

...هنگامی که به صورت غیر مستقیم اطلاعات خود را مانند اطلاعات زیر به ما ارائه می‌کنید.

هنگامی که در یکی از شبکه های اجتماعی مثل پیام رسانی فیسبوک، واتس اپ، توئیتر، اینستاگرام و یا لینکدین با ما ارتباط برقرار می‌کنید، این امکان وجود دارد که اطلاعات شخصی شما را جمع آوری يا نگهداری کنیم. اطلاعاتی که به دست می‌آوریم به تنظیمات اطلاعات خاصی است که در پلتفرم مربوط انجام دادید و همچنین به سیاست حفظ حریم شخصی آن پلتفرم بستگی دارد. برای تغییر تنظیمات این پلتفرم ها بیانیۀ سیاست حفاظت از اطلاعات خصوصی پلتفرم مربوط را بررسی کنید.

همچین، ممکن است اطلاعاتی دربارۀ بازدیدتان از وبسایتمان نظیر، ساعاتی که از آنها بازدید می‌کنید، نحوهٔ بازدید از وبسایت با استفاده از کوکی‌ها و اطلاعاتی از این دست را جمع آوری کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر قسمت مربوط با کوکی‌ها را در بیانیۀ سیاست حفاظت از حریم خصوصی ملاحظه کنید.

آیا سن شما کمتر از سن قانونی است؟

اگرسن شما کمتر از سن قانونی رضایت نامه برای کشور محل اقامت خود است، قبل از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی به ما، باید اجازه والدین/سرپرست خود را ارائه دهید.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

هنگامی که با تلفن ،ایمیل و یا به صورت حضوری و یا آنلاین با ما ارتباط برقرار می‌کنید، ممکن است اطلاعاتی در مورد شما جمع آوری کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل نام، آدرس، آدرس ایمیل، شمارهٔ تلفن، تاریخ تولد، عنوان شغل و اطلاعات مرتبط با تحصیلات و شغل شما، دلیل علاقمندی شما به "حقیقت محض" و سایر اطلاعات شخصی که ممکن است تصمیم بگیرید در اختیار ما بگذارید باشند.

قوانین حفاظت از اطلاعات با آگاهی از اینکه برخی اطلاعات شخصی حساس تر هستند تنظیم شده ا‌ند. این دست اطلاعات در شاخهٔ اطلاعات حساس قرار میگیرند و به دسته اطلاعاتی اطلاق میشوند که در مورد نژاد، دین و یا باور‌های مذهبی، فلسفی، دینی یا سیاسی اشخاص عضویت در گروه‌ها اطلاعات بیماری، جنسیت فرد و اطلاعات شخصی مرتبط با وضعیت تعهل میباشند.

اگر تصمیم دارید اطلاعات شخصی حساسی را با ما به اشتراک بگذارید، این رضایت برای جمع آوری آن اطلاعات محسوب می شود. اطلاعات شخصی حساس به هیچ وجه در بخش هایی که در زیر مشخص نشده است استفاده یا به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

چگونه و چرا از اطلاعات شما استفاده میشود؟

اطلاعات شما را در راستای مواردی که در ادامه عنوان میشود مورد استفاده قرار خواهیم داد:

هدف اصلی ما از به دست آوردن اطلاعات شخصی این است که اگر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید، بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

ما فقط مطابق با هدفی که به وضوح در فرم تماس بیان کرده ایم با شما تماس خواهیم گرفت.

... اگر برای یک سری ایمیل ثبت نام کنید، شما ایمیل هایی از سری ایمیل های ما دریافت خواهید کرد.

... اگر برای گفتگو با شخصی ثبت نام کنید، ما از اطلاعات شما برای گفتگو استفاده خواهیم کرد.

اگر بازخوردی ارسال کنید، ممکن است از آن اطلاعات برای بهبود وب سایت و خدمات خود استفاده کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده ما از داده های شخصی جمع آوری شده با استفاده از کوکی ها، به بخش کوکی ها در زیر مراجعه کنید.

اطلاعات شما را با چه کسانی به اشتراک میگذاریم؟

ما به طور فعال اطلاعات شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی برای اهداف خود نمی فروشیم یا به اشتراک نمی گذاریم.

تنها در اهدافی که در ادامه توضیح داده میشود اطلاعات شما را به اشتراک خواهیم گذاشت.

کارپردازان شخص ثالث: ممکن است نیاز باشد اطلاعات شخصیتان را با نهاد‌های خدماتی و یا سازمان‌های میزبان اطلاعات که در راستای ارائۀ خدمت پروژه‌ها و جذب سرمایه و رسیدگی به شکایت به ما کمک میکنند به اشتراک گذاشته شود. این سازمان‌های همکار، همواره تحت هدایت ما عمل میکنند.

اطلاعات نام و ایمیل با استفاده از فرمی در صفحه WordPress جمع آوری می شود.

... اگر فرم مشخص می کند که شما برای یک سری ایمیل ثبت نام می کنید، این داده ها به منظور ارتباط ایمیلی به یک ارائه دهنده شخص ثالث، Mailchimp، ارسال و ذخیره می شود. برای اطلاعات بیشتر به سیاست حفظ حریم خصوصی Mailchimp مراجعه کنید.

گزینه لغو اشتراک در پایین هر ایمیلی که دریافت می کنید موجود است. اگر می‌خواهید همه اطلاعات شخصی خود را حذف کنید، درخواستی را به آدرس [email protected] برای ما ارسال کنید و ما اطلاعات شخصی شما را از فضای ذخیره‌سازی اطلاعات خود حذف خواهیم کرد.

... اگر فرم مشخص می کند که جزئیات تماس خود را به منظور اتصال به شخصی برای مکالمه و/یا منابع اضافی ارسال می کنید، این داده ها به یک ارائه دهنده شخص ثالث، Echo Global، ارسال و ذخیره می شود. داده‌های شما هنوز در مالکیت و برای استفاده فقط توسط "حقیقت محض" در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر، سیاست حفظ حریم خصوصی ما را در پلتفرم Echo Global ببینید.

هدف ما همیشه این است که اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شخصی فقط توسط آن اشخاص ثالث برای مقاصد قانونی مطابق با بیانیه ی حفظ حریم خصوصی استفاده می شود.

سایت ها و اطلاعات شخص ثالث

این سایت ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت های دیگری باشد که توسط اشخاص ثالث مانند سایر سازمان ها، ارائه دهندگان محتوا و تبلیغ کنندگان اداره می شوند. هنگامی که روی پیوند یا فعال‌کننده دکمه برای یک سایت خارجی کلیک کردید، سایت را ترک می‌کنید و به سایت‌هایی هدایت می‌شوید که ما کنترل نمی‌کنیم، و سیاست حفظ حریم خصوصی ما دیگر در آن سایت‌ها اعمال نمی‌شود.

میبایست قسمت سیاست‌های حفظ اطلاعات شخصی وبسایت‌های شخص ثالث را مطالعه کنید تا از نحوهٔ برخورد وبسایت مربوط با اطلاعات شخصیتان مطلع شوید. در وبسایت ما محتواهایی وجود دارد که توسط اشخاص ثالث تولید شده ا‌ند. ما مسٔولیتی در قبال سیاست‌های حفظ اطلاعات شخصی تولید کنندگان محتوای شخص ثالث بر عهده نخواهيم داشت.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم؟

در راستای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما از روش‌های تخصصی و سازمانی حفظ امنیت استفاده می‌کنیم. دسترسی افراد را به اطلاعات شخصی شما بر اساس ضرورت دسته بندی می‌کنیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که کارکنان ما در مورد حساسیت اطلاعات شما آگاه هستند و در مورد اطلاعات شخصی شما مبتنی بر سیاست حفظ حریم شخصی وبسایت عمل میکنند.

همواره با نظارت بر عملکرد افرادی که به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی دارند، اطمینان حاصل می‌کنیم که اطلاعات شما تنها در اختیار کارکنان، داوطلبان و کارمندان ورزیده طرفین قرار داد ما قرار میگیرند.

فرم های آنلاین ما همیشه رمزگذاری شده است و شبکه ما محافظت شده و به طور معمول نظارت می شود.

تا چه مدت اطلاعات شخصی شما را نگهداری خواهیم کرد؟

ما اطلاعات شخصی شما را برای اهدافی که برای آنها جمع‌آوری شده است، با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های صادر شده توسط «هیئت حفاظت از داده‌های اروپا»، برای مدتی که لازم است حفظ خواهیم کرد.

در مورد انتقال بین المللی اطلاعات شخصی چطور؟

ما ممکن است از خدمات یک تامین کننده خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) استفاده کنیم، به این معنی که اطلاعات شخصی شما در خارج از منطقه اقتصادی اروپا منتقل، پردازش و ذخیره می شود. باید توجه داشته باشید که به طور کلی، حمایت قانونی از اطلاعات شخصی در کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا ممکن است معادل سطح حفاظتی که در منطقه اقتصادی اروپا ارائه می شود نباشد.

با این حال، ما اقدامات حفاظتی مناسبی را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در هنگام پردازش توسط تأمین‌کننده انجام می‌دهیم، مانند ورود به بندهای قراردادی استاندارد تأیید شده کمیسیون اروپا. با ارسال اطلاعات شخصی خود به ما، با این انتقال، ذخیره یا پردازش در مکانی خارج از منطقه اقتصادی اروپا موافقت می کنید.

حقوق شما در زمینهٔ اطلاعات شخصیتان چیست؟

قانون حفاظت از داده ها به شما این حق را می دهد که درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود را که توسط "حقیقت محض" است پردازش می شود و هرگونه نادرستی را اصلاح کنید. شما همچنین حق دارید از ما بخواهید که اطلاعات شخصی شما را پاک کنیم، و همچنین از ما بخواهید که پردازش اطلاعات شخصی شما را محدود کنیم یا به پردازش اطلاعات شخصی شما اعتراض کنیم.

اگر مایل به استفاده از این حقوق هستید، لطفاً به ما ایمیل بزنید:

[email protected]

ما ظرف 30 روز پس از دریافت درخواست شما و دو نسخه از مدارک شناسایی شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً هر گونه اطلاعات اضافی که مربوط به ماهیت تماس شما با ما است را نیز ارائه دهید، زیرا این به ما در یافتن سوابق شما کمک می کند.

چگونه شکایت نامه ارائه کنید و ابراز نگرانی نماييد؟

اگر به اطلاعات بیشتر نیاز دارید و یا سوالی دربارۀ سیاست ما از حفاظت حریم شخصی دارید، به جهت تنظیم شکایت نامه رسمی در مورد نحوۀ برخورد وبسایت ما با روند تنظیم اعتراضات و یا در صورت وجود نگرانی در مورد اطلاعات شخصی لطفا از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

اگر می خواهید در رابطه با نحوه رسیدگی به اطلاعات شخصیتان شکایت کنید، لطفاً مراحل شکایت ما را دنبال کنید. اگر از پاسخی که دریافت می کنید راضی نیستید، می توانید نگرانی خود را با نهاد قانونی مربوطه مطرح کنید:

EDPB: https://edpb.europa.eu/

کوکی‌ها چه هستند؟

کوکی‌ها فایل‌های کوتاه متن هستند که در هنگام بازدید از یک وبسایت دانلود و در دستگاه شما ذخیره خواهند شد. کوکی معمولا توسط صاحبین وبسایت‌ها در جهت ارائۀ تجربه بهینه در هنگام مرور وبسایت مورد استفاده قرار میگیرند، همچنین کوکی‌ها برای ارائه اطلاعات مطالب در راستای کمک به صاحبین وبسایت به جهت بهبود بخشیدن و به روز رسانی وبسایت مورد استفاده قرار میگیرند.

هنگامی که از وبسایت ما بازدید می‌کنید، ممکن است کوکی در کامپیوتر شما برگزاری شود تا بتوانیم اطلاعات مربوط به بازدید شما از وبسایت را رهگیری کنیم. این کوکی به عنوان یک کارت هویتی عمل می‌کند و به وبسایت ما اجازه میدهد در هنگام بازدید‌های آتی ورود شما را به وبسایت تشخیص داده و روند بازدید شما را بهینه سازی کند.

از چه کوکی‌هایی استفاده می‌کنیم و هدف از استفاده از این کوکی‌ها چیست؟

در وبسایتمان از انواع گوناگون کوکی ها استفاده می‌کنیم. فهرستی که در ادامه ارائه شده فهرستی از کوکی‌های مورد استفاده در وبسایت است، با این وجود همواره این امکان وجود دارد که از کوکی‌های بیشتر و یا متفاوتی استفاده کنیم.

لطفا توجه کنید که سایت‌های سوم شخص ( شامل سایت‌های تبلیغاتی و ارائه دهندهٔ خدمات جانبی مانند ترافیک و خدمات تحلیل داده ها) نیز ممکن است از کوکی‌ها استفاده کنند. کنترل این گونه وبسایت‌ها در اختیار ما نیست. برخی کوکی‌ها تجربۀ شما را در هنگام بازدید از وبسایت تقویت میکنند چرا که در هنگام بازگشت به وبسایت این کوکی‌ها کمک میکنند ترجیحات شما در هنگام ورود در وبسایت الحاق شوند. برخی کوکی‌ها به ما این امکان را میدهند تا با زیر نظر گرفتن بازدید کاربران وبسایت را به روز رسانی کرده و بهبود ببخشیم. به عنوان مثال کوکی‌ها به ما امکان میدهند تعداد بازدید‌ها مقدار ترافیک مصرفی و منابع آن را زیر نظر بگیریم و ببینیم کدام بخش از وبسایت ما از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

در وبسایتمان از کوکی‌های کاربردی زیر استفاده می‌کنیم:

 • کلودفر: این کوکی برای بالا بردن سرعت بارگزاری صفحات وبسایت به کار میرود.
 • گوگل تگ منیجر: این کوکی با سیستم مدیریت برچسب‌ها اجازه میدهد اندازگیری و شمارش برچسب‌های وبسایت به سهولت امکان پذیر باشد.
 • دابل کلیک: این کوکی به ما کمک می‌کند آرایه ای از موارد مورد علاقهٔ شما به دست بیاوریم و تبلیغات مرتبط با علایق شما را در وبسایت‌های دیگر نمایش دهیم.
 • فیسبوک: این کوکی شامل آیدی‌های رمزگذاری شدۀ مرورگر و فیسبوک می‌باشد و از این طریق اطلاعات مربوط به تبلیغ محصولات مانند پیشنهادات همزمان برای وبسایت‌های دیگر میسر میشود.
 • گوگل ادسنس: این کوکی‌ها به صاحبین وبسایت در شبکۀ گوگل اجازه میدهند در زمینهٔ تبلیغات با دقت بالاتری عمل کنند.
 • هاتجَر یا ماکروسافت کلریتی کوکی: این کوکی هنگامی که مشتری به یک صفحه وارد مى شود در تشخیص نحوهٔ استفادهٔ کاربر از صفحهٔ مورد بازدید به مدیران وبسایت کمک می‌کند.
 • گوگل آنالیتیکس. این کوکی به مشاهده و رهگیری ترافیک وبسایت کمک می‌کند، اینکار از طریق رابط کاربری گوگل آنالیتیکس انجام میشود.

چگونه می‌توانم استفاده از کوکی‌ها را کنترل کنم؟

پس از اولین بازدید از سایت ما، یک پنجره بازشو رضایت از کوکی را مشاهده خواهید کرد که شامل گزینه پذیرش یا رد همه کوکی ها است.

انتخاب رد کوکی ها ممکن است بر تجربه مرورگر شما تأثیر بگذارد.

چه زمانی بیانیۀ حفاظت از حریم شخصی را تغییر میدهیم؟

بیانیۀ حفاظت از اطلاعات شخصی وبسایت ما ممکن است گاها تغییر کند و به روز رسانی شود، بنابراین گاها به این صفحه سر بزنید تا از تغیيرات و به روز رسانی‌های احتمالی آگاه باشید.

ضوابط و شرایط کاربری

این ضوابط و شرایط کاربری وابسته به تعریف "حقیقت محض" اعمال خواهد شد. لطفا با دقت ضوابط و شرایط استفاده را مطالعه کنید. استفادهٔ شما از این وبسایت به معنی این است که ضوابط و شرایط را پذیرفته اید.

مقالهٔ اول تعریفات

1. ضوابط فهرست زیر مبتنی با شرایط استفاده و تعریفات مشخصی دارند که به شرح زیر ارائه میشود.

 • محتویات: تمام اطلاعاتی که کاربران برای استفادهٔ عموم ارائه میدهند. اعم از اطلاعاتی که شامل تغییرات میشوند.
 • سازمان: حقیقت محض، برنامه‌ای از سازمان خصوصی (وان هوپ) For You Marketing, LLC است و برای به اشتراک گذاشتن امید با جوانان در سراسر جهان طراحی شده است.
 • اطلاعات: کلیه اطلاعات، داده ها و فایل های ارائه شده در سرویس که توسط سازمان در دسترس کاربر قرار می گیرد.
 • تمامی حقوق مانند کپی رایت، حقوق علامت تجاری، حقوق ثبت، حقوق طراحی، حقوق نام تجاری و حقوق پایگاه اطلاعات برای "حقیقت محض" محفوظ است.
 • سیاست حفاظت از حریم و اطلاعات شخصی: سیاست حفاظت از حریم و اطلاعات شخصی
 • شرکا: سازمان یا نهادیی که طی یک قرار داد مشترک و یا با ارائۀ خدمات و اطلاعات مشخص، تحت قراردادی از پیش تعیین شده با "حقیقت محض" همکاری می‌کند.
 • خدمات: ارایهٔ اطلاعات توسط سازمان "حقیقت محض" به کاربران وبسایت در راستای ایجاد امکان برای جستجو تجربه و فراگیری از طریق خدمات و ارتباط با سایر کاربران.
 • کاربر: شخصی که از خدمات وبسایت استفاده مینماید.
 • وبسایت: به وبسایت‌هایی که توسط نهاد ما اداره میشود اشاره دارد.

مقالهٔ ۲ موارد کاربری

1.ضوابط و شرایط کاربری برای تمام کاربران خدمات وبسایت لازم الاجرا است.

2. سازمان "حقیقت محض" در هر زمان اختیار تغییر در ضوابط و شرایط استفاده از وبسایت را دارا می‌باشد. به روز رسانی شده‌ترین ضوابط و شرایط کاربری همواره در وبسایت قرار داده خواهد شد. تداوم استفاده از وبسایت بدین معناست که کاربر، ضوابط و شرایط کاربری را پذیرفته است.

مقالهٔ ۳ استفاده از خدمات.

سازمان مربوط همواره میتواند تغییراتی را در یکی از زمینه‌های فنی، کاربردی و عملکردی وبسایت در راستای بهبود بخشیدن به خدمات ارائه دهد. سازمان میتواند موقتاً یا برای همیشه ارائه خدمات را متوقف کند و یا ارائه خدماتی را محدود و یا به طور کامل متوقف نماید.

2. مسئولیت تمام محتوای ارائه شده به عهدهٔ کاربران می‌باشد. سازمان "حقیقت محض" هیچ مسٔولیتی دربارۀ محتوای ارائه شده توسط کاربران را نمی پذیرد. این موارد شامل :

کاربران متهد میشوند که به هیچ عنوان در در زمینه ارسال محتوا و یا استفاده از خدمات به وبسایت که با پیغام مثبت وبسایت مغایرت داشته باشد عمل نکنند. استفادهٔ غیرمجاز شامل موارد زیر خواهد بود:

استفاده از خدمت یا ارائه محتوای نادرست که میتواند به واسطهٔ استفاده از هویت دروغین و یا ارائه پیشنهادات نادرست توسط کاربرانی که به هر صورت با سازمان ارتباط دارند باشد.

ایجاد محتوایی که حاوی ویروس‌ها، اسب‌های ترو،جان ورم‌ها ، بُت‌ها و سایر نرم افزار‌هایی که میتواند باعث آسیب دیدن محتوا و یا از بین رفتن اطلاعات وبسایت باشد.

آسیب زدن به شهرت سازمان و یا شرکای ما.

4. جمع آوری اطلاعات کاربران از طریق خدمات و استفادهٔ اطلاعات به دلایلی غیر از شرایط ذکر شده که در فهرست ضوابط و شرایط استفاده آورده شدند.

بازتولید، انتشار و یا فروش اطلاعاتی که از طریق خدمات ارائه شده در وبسایت جمع‌آوری گردد.

استفاده از اطلاعات ارتباطی کاربران در زمینه‌های غیرمجاز مانند بازاریابی و یا اهداف عام المنفعه. استفاده از اطلاعات ارتباطی کاربران در راستای برقراری ارتباط غیرمجاز و مغایر با خدمات ارائه شده در وبسایت.

7. ارائه محتوا که شامل تبلیغات باشد، به جز مواردی که از قبل اجازهٔ سازمان "حقیقت محض" دریافت شده باشد.

مشارکت با اشخاص ثالث در راستای به انجام رساندن هر یک از مورد ذکر شده در فهرست بالا.

کاربران موافقت خود را اعلام میکنند تا محتوایی که در وبسایت ارائه کردند بدون تغییر بتواند توسط سایر کاربران مورد استفاده قرار گیرد.

سازمان حق تغییر و یا حذف محتوا و یا حساب کاربرانی را که مطالب ارسالی آنان با هدف اصلی سازمان مغایرت داشته باشد را نزد خود محفوظ میدارد.

چنانچه کاربری معتقد است که محتوای خاصی در وبسایت، حقوق او و یا سایر کاربران و یا شخص ثالث را زیر سوال میبرد می بایستی بلافاصله از طرق توضیح داده شده در مقالهٔ ۱۰، مراتب را به سازمان اطلاع دهد.

12. کاربران این انتخاب را دارند تا از طریق اتصال حساب کاربری توئیتر، فیسبوک و یا گوگل خود به وبسایت، محتوای تولید شده در وبسایت را به صورت خودکار در صفحهٔ توئیتر، فیسبوک و یا حساب گوگل + خود دریافت نمایند. انجام این کار و مسئولیت آن به عهدهٔ کاربر می‌باشد. سازمان، هیچ مسولیتی را در قبال در دسترس بودن و عملکرد حساب‌های توئیتر فیسبوک و گوگل+ و همچنین عملکرد صحیح لینک‌های ارتباطی بین سایت‌های ذکر شده را به عهده نمى گيرد.

ممکن است خدمات ارائه شده شامل لینک‌هایی به وبسایت‌های شخص ثالث باشند که هدایت آنها به عهدهٔ سازمان ما نیست. سازمان ما هیچ مسٔولیتی در قبال عملکرد محتوا و سیاستهای حفظ حریم خصوصی وبسایت‌های شخص ثالث عهده دار نمیباشد.

مقالهٔ ۴ حقوق مالکیت معنوی آثار

حقوق مالکیت معنوی آثار در خدمات ارائه شدۀ وبسایت، شامل حقوق مالکیت معنوی وبسایت، اطلاعات موجود در وبسایت، به سازمان و پروانهٔ وبسایت متعلق است و نزد سازمان محفوظ می‌باشد.

2. سازمان "حقیقت محض" تحت ضوابط و شرایط استفاده به کاربران اجازهٔ دسترسی محدود شخصی غیر قابل استرداد، غیر انحصاری و غیر قابل انتقال به غیر از خدمات را ارائه میدهد.

تمام حقوق مالکیت معنوی محتوای ارائه شده توسط کاربران در تمامی زمینه ها به صاحب اثر تعلق خواهد داشت. کاربران با ارائۀ خدمات این امر تائید کرده و به وبسایت این حق را میدهد که از محتوای ارائه شده به صورت نامحدود، غیر قابل استرداد و در سطح جهانی استفاده کند.

4. بر اساس قانون ذکر شده کاربران در هنگام ارائۀ آثار خود، از تمامی حقوق مالکیت معنوی آثار انصراف می دهند.

کاربران تضمین میکنند که حقوق مالکیت معنوی شخص ثالث در زمینهٔ محتوای ارائه شده در زمینهٔ خدمات، مطابق مقالهٔ ۵ بند ۳ نقض نشده باشد.

هیچ یک از قوانین مندرج در ضوابط و شرایط استفاده در راستای انتقال حقوق معنوی آثار به کاربران ارائه نشده ا‌ند. کاربران باید از هرگونه عملی که حقوق معنوی آثار موجود در وبسایت و یا شرکای مربوط که شامل دُمین، علامت تجاری، کلید واژه های تبلیغاتی گوگل از هر طریق شامل کپی کردن آثار و یا مهندسی معکوس آثار یا ارائه خدماتی که به هر نحوی حاوی اطلاعات وبسایت ما می باشند، جدأ خودداری نمایند.

مقالهٔ ۵ حریم خصوصی

تمام اطلاعات شخصی ارائه شده توسط کاربران مبتنی با سیاست حفظ حریم شخصی و قوانین و موازین کاربردی پردازش خواهند شد.

مقالهٔ ۶ مورد جبران خسارت و ضمانت ها

کاربران موظف خواهند بود در صورت آسیب زدن به سازمان و تخلف از شرایط و ضوابط استفاده، در تمامی زمینه‌های خدماتی، خسارت وارد شده را به طور کامل جبران نمایند.

کاربران صحت و قانونی بودن تمام محتوایی که در اختیار وبسایت قرار میدهند را در زمینۀ تمامی خدمات ارائه شده تضمین مینمایند.

کاربران تضمین میکنند که با استفاده از خدمات وبسایت وابسته به ضوابط و شرایط کاربری وبسایت عمل خواهند نمود.

مقالهٔ ۷ مسئولیت ها

سازمان مربوطه هیچ مسولیتی در قبال آسیب‌های احتمالی به جز در نتیجهٔ سهل انگاری واضح در هنگام ارائۀ خدمات را عهده دار نخواهد بود.

حق درخواست جبران خسارت احتمالی همیشه مشروط بر گزارش بلافاصلهٔ کاربر به صورت کتبی نسبت به خسارت واردهٔ احتمالی خواهد بود. هر گونه حق درخواست جبران خسارت واردهٔ احتمالی پس از گذشت ۱۲ ماه، منقضی شمرده خواهد شد.

مقالهٔ ۸ اطلاعات مرتبط با محتوای غیر قانونی

1. سازمان مربوطه هیچ مسئوليتى در قبال خسارت واردهٔ احتمالی وابسته با استفادۀ نادرست خدمات توسط کاربران را بر عهده نخواهد داشت. پس از دریافت گزارش دقیق در مورد محتوا‌های غیر قانونی یا نادرست، سازمان ذیربط نهایت تلاش خود را در حذف محتوای نامناسب به انجام خواهد رساند.

سازمان ما روندی را در جهت ارائۀ گزارش مبنا بر محتوای غیر مجاز و نادرست در اختیار کاربران قرار داده است. از طریق لینک [email protected] میتوانید در این راستا اقدام کنید.

حق مخالفت با حذف محتوا و یا محدود یا متوقف ساختن ارائۀ خدماتی مشخص را مبتنی بر دلایل ناکافی برای خود محفوظ میدارد. در چنین مواردی سازمان مربوط میتواند نظر دادگاه قانونگذار را در مورد حذف محتوا درخواست کند.

سازمان به هیچ عنوان در مباحثات احتمالی بین شخص گزارش دهنده نسبت به تخلف و تولید کنندهٔ محتوا وارد نخواهد شد.

شخصی که مراتب را اطلاع میدهد سازمان را در رابطه با حذف، محدود کردن و یا توقف محتوای ارائه شده توسط سازمان‌های سوم شخص مبرا و فاقد هرگونه مسئولیت در راستای جبران خسارت احتمالی اعلام کرده است. این موارد شامل تمام خسارت‌های که سازمان ممکن است در رابطه با محتوای مربوطه متحمل شود خواهد بود.

سازمان ما به حریم خصوصی افرادی که تخلفی را اعلام میکنند احترام می‌گذارد. تمام اطلاعات شخصی به دست آمده در زمینهٔ چنین گزارشاتی همواره مبتنی با قوانین حفظ حریم شخصی پردازش میشوند و تنها در روند اطلاع رسانی مربوطه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مقالهٔ ۹ حذف حساب‌های کاربری

کاربر اجازه دارد هر زمان که مایل است حساب کاربری خود را حذف کرده و به استفاده از خدمات وبسایت خاتمه دهد.

سازمان، تمام حقوق را در راستای حذف موقت و یا دائم حساب کاربری افراد و یا حذف محتوا به هر دلیل که ممکن است نظر سازمان و یا کاربران بر این باشد که محتوای مربوطه از قوانین و شرایط استفادهٔ سایت خارج بوده است، برای خود محفوظ میدارد.

در صورت فسخ و حذف حساب کاربری یا محتوای شخص وبسایت به هیچ عنوان پس انجام اینکار حساب کاربری یا محتوای مربوطه را به حال اول باز نخواهد گرداند.

پس از حذف حساب کاربری توسط کاربران، سازمان، تمام محتوای تولید شده در طول استفاده از خدمات وبسایت توسط کاربر را حذف خواهد نمود.

مقاله ۱۰ موارد متفرقه

قوانین و شرایط استفاده از وبسایت و خدمات، تحت قوانین کشور ایالت متحده آمریکا تنظیم شده و به روز رسانی خواهند شد.

تا جایی که قوانین ملی و موازین بین المللی مغایرتی نداشته باشند، هر بحث قانونی مرتبط با خدمات و یا ضوابط و شرایط استفاده، به دادگاه ارجاع داده خواهد شد.

سازمان این اختیار را دارد که حقوق و تعهدات هر یک از این ضوابط و شرایط استفاده را به سازمان‌های سوم شخص انتقال دهد، در صورت انجام این کار، اطلاع رسانی کامل انجام خواهد شد .

در صورتی که به هر دلیل و در هر زمان یکی از این شرایط استفاده تغییر یابد، شرایط و موازین دیگر تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت و شرایط جایگزین شده میبایستی به صورت هر چه تمام و به نزدیک‌ترین حالت ممکن جایگزین شرایط قبلی گردد.


آخرین به روز رسانی : 3 مارت 2022